​Dear visitor, you are looking at our website witch is being redesigned during March. 

Kontakt CulturePlus

Kontakt CulturePlus i dag

CulturePlus ApS

​Smedeland 7, 2600 Glostrup

​CVR: 30828038

Telefon:+45 2090 8700

E-mail: ​info@cultureplus.dk

Salgsmedarbejdere​

Bjørk Henderson

Salg, Brands for Retail

Tlf. +45 2090 8736
Mail: bjoerk@cultureplus.dk

Elke Patzwaldt

Salg, Haptic / Promotion

Tlf. +45 2090 8729
Mail: elke@cultureplus.dk

Henrik Ottensten

Salg, Culture and Publishing

Tlf. +45 2090 8711
Mail: henrik@cultureplus.dk

Tine Strarup

Indkøb og salgssupport
Tlf. +45 2090 8738
Mail: tine@cultureplus.dk

Interne medarbejdere​

Dora Inés Lamas

Grafisk design og layout
Tlf. +45 2090 8737
Mail: dora@cultureplus.dk

Mariana Goncalves
Design og fotografering
Tlf. +45 2090 8727

Mail: mariana@cultureplus.dk

Christina Knudsen
Bogholderi (ekstern)
Tlf. +45 7199 8818
Mail: christina@cultureplus.dk

Sanne Schram
Kundesupport og logistik
Tlf. +45 2090 8731

Mail: sanne@cultureplus.dk

Skal vi tage en snak?

Ønsker du yderligere oplysninger om en specifik opgave, eller har du andre spørgsmål til CulturePlus, er du naturligvis velkommen til at kontakte os. Du kan hurtigt og nemt udfylde vores kontaktformular, hvori du beskriver, hvad du ønsker at vide mere om.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Mød os på de sociale medier!​​

Om os

CulturePlus beskæftiger sig med detail, turisme, promotion og kultur I Skandinavien. Vi er 8 medarbejdere; alle med mange års erfaring med området, både nationalt og internationalt.

CulturePlus fokuserer i samarbejde med kunden på formidling, kundens branding, butikkens indretning og salgsoptimering.

Kontakt os

​CulturePlus ApS

Smedeland 7, 2600 Glostrup

Navigation on Google Maps

Send din besked direkte til os, eller udfyld vores formular her.

E-mail: info@cultureplus.dk

Har du nogle spørgsmål?